
Кільця Hawke Match Mount. d — 25.4 мм. High. "Ластівчин хвіст"
1 350 ₴
- В наявності
- Код: 39860169
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кільця та моноблоки Hawke призначені для кріплення оптичних пристосувань. Залежно від моделі кріплення виготовлені зі сталі або анодованого алюмінію з матовою поверхнею, яка перешкоджає утворенню відблисків.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hawke |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 22102 |
| Тип | Кільця |
| Висота основи (BH) | High |
| Довжина/габарити | Висота — 51 мм, ширина — 41 мм |
| Додаткова інформація | BH - 22 мм. Комплектується ключем-зіркою для затягування гвинтів, що фіксують, BH — 22 мм. Комплектується ключем-зіркою для затягування гвинтів, що фіксують |
| Комплектація | Ключ шестигранний (2) |
| Кріплення | Кільця |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав, алюмінієвий сплав |
| Посадкове місце кріплення | Ластівчин хвіст |
| Розмір кріплення аксесуара | 25,4 мм |
| Розміри | Висота — 51 мм, ширина — 41 мм |
| Країна виробник | Китай, Китай |
| Фіксація на зброї | Постійне, постійне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴


