
Швидкознімні поворотні кріплення GFM для LM-Prism на Merkel 96 (без баз)
10 920 ₴
- В наявності
- Код: 33370550
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Поворотні кріплення на роздільних основах GFM — дуже простий, швидкий (всього кілька секунд) і надійний спосіб оснастити зброю прицілом. Установлення прицілу являє собою поєднання переднього (поворотного) кріплення прицілу з передньою базою на зброї та подальшим поворотом прицілу до поєднання заднього (фіксувального) кріплення з другою базою. Вся операція здійснюється без використання будь-яких інструментів, надзвичайно швидко, водночас приціл чітко та надійно фіксується на зброї.
Висота встановлення — 17 мм, винос кільця від центру основи — 26 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GFM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 120-13196 |
| Тип | Спеціальні кріплення |
| Висота основи (BH) | 17 мм |
| Довжина/габарити | Висота встановлення — 17 мм, винос кільця від центру основи — 26 мм |
| Додаткова інформація | Без баз, Без баз |
| Кріплення | Спеціальні кріплення |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав, алюмінієвий сплав |
| Модель зброї | Merkel 96 |
| Підходить для зброї | Merkel 96 |
| Посадкове місце кріплення | Передня база поворотних кріплень, задня база поворотних кріплень |
| Розмір кріплення аксесуара | LM-призму |
| Розміри | Висота встановлення — 17 мм, винос кільця від центру основи — 26 мм |
| Фіксація на зброї | Швидкознімне, Швидкознімне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 920 ₴

