
Швидкознімні поворотні кільця-кріплення GFM на Remington 700/Sauer S100/101/Mauser M18/Haenel Jaeger 10. d —
10 370 ₴
- Немає в наявності
- Код: 33370567
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Поворотні кріплення на роздільних основах GFM — дуже простий, швидкий (всього кілька секунд) і надійний спосіб оснастити зброю прицілом. Установлення прицілу являє собою поєднання переднього (поворотного) кріплення прицілу з передньою базою на зброї та подальшим поворотом прицілу до суміщення заднього (фіксувального) кріплення з другою базою. Вся операція здійснюється без використання будь-яких інструментів, надзвичайно швидко, водночас приціл чітко та надійно фіксується на зброї.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GFM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 120-12012 |
| Тип | Спеціальні кріплення |
| Довжина/габарити | Висота встановлення — 17 мм, винос призми від центру основи — 26 мм |
| Комплектація | гвинт (4), Ключ шестигранний (1) |
| Кріплення | Спеціальні кріплення |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав, алюмінієвий сплав |
| Модель зброї | Sauer 101, Haenel Jaeger 10, Remington 700 Long Action, Sauer 100, Remington 700 Short Action, Mauser M18, H-S Precision Pro-Series 2000, Bergara В-14, Christensen MLR |
| Підходить для зброї | Sauer 101, Haenel Jaeger 10, Remington 700 Long Action, Sauer 100, Remington 700 Short Action, Mauser M18, H-S Precision Pro-Series 2000, Bergara В-14, Christensen MLR |
| Посадкове місце кріплення | Бази для поворотних кріплень GFM |
| Розмір кріплення аксесуара | 30 мм |
| Розміри | Висота встановлення — 17 мм, винос призми від центру основи — 26 мм |
| Фіксація на зброї | Швидкознімне, Швидкознімне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 370 ₴

