
Кріплення поворотне Henneberger HMS-Schwenkmontage для Mauser M98/M12. d — 36 мм. BH 17 мм. KR 16 мм
13 440 ₴
- В наявності
- Код: 16080264
Henneberger Schwenkmontage — серія компактних і легких поворотних швидкознімних кріплень на роздільних основах. Система передбачає встановлення на зброю спеціальних баз (передньої та задньої), які фіксуються на постійній основі.
Встановлення прицілу являє собою поєднання переднього (поворотного) кріплення прицілу з передньою базою на зброї та подальшим поворотом прицілу до суміщення заднього (фіксувального) кріплення з другою базою. Вся операція здійснюється вручну, без використання інструментів і надзвичайно швидко, водночас приціл чітко та надійно фіксується на зброї.
Завдяки системі Schwenkmontage стрілок може за лічені секунди обладнати зброю прицілом, зберігаючи його настроювання пристрілювання! Також легко та швидко можна зняти приціл, звільняючи відкриті прицільні пристосування зброї.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Henneberger |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10361716-310 |
| Тип | Спеціальні кріплення |
| Винос, см | 1,6 |
| Висота основи (BH) | 17 мм , Medium |
| Довжина/габарити | Висота встановлення — 17 мм, винос призми від центру основи — 16 мм |
| Додаткова інформація | Для Zeiss Victory V8, для Zeiss Victory V8 |
| Кріплення | Спеціальні кріплення |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав, алюмінієвий сплав |
| Модель зброї | Mauser M12, Mauser M98 |
| Підходить для зброї | Mauser M12, Mauser M98 |
| Посадкове місце кріплення | Передня база поворотних кріплень, задня база поворотних кріплень |
| Розмір кріплення аксесуара | 36 мм |
| Розміри | Висота встановлення — 17 мм, винос призми від центру основи — 16 мм |
| Фіксація на зброї | Швидкознімне, Швидкознімне |
- Ціна: 13 440 ₴

