
Кріплення поворотне Henneberger HMS-Schwenkmontage для Remington 700. d — 36 мм. BH 17 мм. KR 16 мм
16 000 ₴
- В наявності
- Код: 16080263
Henneberger Schwenkmontage — серія компактних і легких поворотних швидкознімних кріплень на роздільних основах. Система передбачає встановлення на зброю спеціальних баз (передньої та задньої), які фіксуються на постійній основі.
Установлення прицілу являє собою поєднання переднього (поворотного) кріплення прицілу з передньою базою на зброї та подальшим поворотом прицілу до суміщення заднього (фіксувального) кріплення з другою базою. Вся операція здійснюється вручну, без використання інструментів і надзвичайно швидко, водночас приціл чітко та надійно фіксується на зброї.
Завдяки системі Schwenkmontage стрілок може за лічені секунди обладнати зброю прицілом, зберігаючи його настроювання пристрілювання! Також легко та швидко можна зняти приціл, звільняючи відкриті прицільні пристосування зброї.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Henneberger |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10361716-859 |
| Тип | Спеціальні кріплення |
| Винос, см | 1,6 |
| Висота основи (BH) | 17 мм , Medium |
| Довжина/габарити | Висота встановлення — 17 мм, винос призми від центру основи — 16 мм |
| Додаткова інформація | Для Zeiss Victory V8, для Zeiss Victory V8 |
| Комплектація | винт (1) |
| Кріплення | Спеціальні кріплення |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав, алюмінієвий сплав |
| Модель зброї | Sauer 101, Haenel Jaeger 10, Remington 700 Long Action, Sauer 100, Remington 700 Short Action, Mauser M18, Christensen Hunter, H-S Precision Pro-Series 2000, Bergara В-14, Christensen MLR |
| Підходить для зброї | Sauer 101, Haenel Jaeger 10, Remington 700 Long Action, Sauer 100, Remington 700 Short Action, Mauser M18, Christensen Hunter, H-S Precision Pro-Series 2000, Bergara В-14, Christensen MLR |
| Посадкове місце кріплення | Передня база поворотних кріплень, задня база поворотних кріплень |
| Розмір кріплення аксесуара | 36 мм |
| Розміри | Висота встановлення — 17 мм, винос призми від центру основи — 16 мм |
| Країна виробник | Германия, Германия |
| Фіксація на зброї | Швидкознімне, Швидкознімне |
- Ціна: 16 000 ₴

