Ніж багатофункціональний 2017 (10 в 1)
Багатофункціональний ніж Grand Way 2017 може стати вірним другом туриста. Особливо початківця і зовсім юного. Бо коштує ця модель зовсім небагато, вона компактна, легка і відрізняється хоч і простим, але корисним набором інструментів.
У набір входять:
- Ніж з клинком довжиною 58 мм.
- Ножиці.
- Відкривачка для пляшок.
- Відкривачка для консервних банок.
- Компас.
- Червоний світлодіодний ліхтарик.
- Штопор.
- Шило.
- Кільце для ключів.
- Дзеркальце-геліограф.
Сам ніж виконаний із нержавіючої сталі зеленого пластику, зовсім не боїться корозії і при цьому не займе багато місця в кишені рюкзака або штанів.
Grand Way 2017 може і не замінить професійний компас або дворучну пилку, але за комплексом своїх можливостей є дуже практичним інструментом, який неодноразово послужить вам добру службу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 95 г |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 65 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина рукояти, мм | 95 |
| Дополнительная информация | Функционал: нож, консервный нож, бутылочная открывалка, плоская отвертка, зачистка изоляции, ножницы, штопор, шило, сигнальный фонарик, компас |
| Марка стали клинка | 420 |
| Материал рукояти | прорезиненный пластик |
| Общая длина | 160 мм |
| Покрытие клинка | Mirror Polish |
| Твердость лезвия | 52-55 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Sleepjoint |
| Упаковка | цветная картонная коробка |
| Чехол/ножны | Нет |
| Ширина | 11 мм |
Информация для заказа
- Цена: 262 ₴


