Перше, що кинеться у вічі при погляді на Grand Way 2022 – його дизайн. Міцний корпус з нержавіючої сталі розкреслений геометричними візерунками, що надають ножу стильного, дещо конструктивістського вигляду.
Але, крім привабливого зовнішнього вигляду, ця модель відрізняється дуже вдалим підбором інструментів. У комплект входять:
- Ніж з клинком довжиною 55 мм.
- Пилка.
- Відкривачка для консервних банок.
- Ножиці.
- Відкривачка для пляшок.
- Напильник.
- Хрестова викрутка (відома у всьому світі, як «викрутка типу Філліпс»).
- Штопор.
- Шило.
- Шило кушнірське (з отвором для протягування нитки).
- Кільце для ключів.
Grand Way 2022 по-справжньому універсальний.
Нині майже кожний носить із собою смартфон. Нікому не потрібно доводити його корисність та багатофункціональність. Необхідність універсального інструменту взаємодії зі світом інформації зрозуміла всім.
То чому ж не завести собі такий самий універсальний інструмент для дій у реальному, матеріальному світі?
Подумайте про це! А ще, краще, купіть собі багатофункціональний ніж від Grand Way та станьте однаково дієздатним по обидва боки екрану смартфона!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Вес | 138 г |
| Ширина | 12 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина лезвия | 60 мм |
| Длина рукояти, мм | 95 |
| Дополнительная информация | Функционал: нож, консервный нож, бутылочная открывалка, плоская отвертка, ножницы, пила, рыболовный инструмент, крестовая отвертка, штопор, шило, маникюрный инструмент, скорняжный инструмент |
| Марка стали клинка | 420 |
| Материал рукояти | алюминий |
| Общая длина | 155 мм |
| Покрытие клинка | Mirror Polish |
| Твердость лезвия | 52-55 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Sleepjoint |
| Упаковка | тканевый чехол |
- Цена: 329 ₴



