Ніж багатофункціональний 2043 (12 в 1)
Ось уже більше ста років багатофункціональний ніж є, мабуть, найкориснішою річчю, яку ви можете носити у своїй кишені.
Модель Grand Way 2043 тільки підтверджує цю тезу.
У його маленькому (90 мм довжини) та легкому корпусі приховані величезні можливості.
До складу інструментів цього багатофункціонального ножа входять:
- Ножовий клинок довжиною 55 мм.
- Відкривачка для консервних банок.
- Пилка.
- Світлодіодний ліхтарик, що вмикається поворотом корпусу.
- Штопор.
- Ножиці.
- Шило.
- Напилок.
- Шило кушнірське (з отвором для протягування нитки).
- Хрестова викрутка (вона ж - викрутка типу Філіпс).
- Відкривачка для пляшок.
- Кільце для ключів (до речі, красивий обтічний корпус кольору «червоний металік» робить 2043 ще й красивим брелоком)
Важко перерахувати безліч ситуацій, в яких цей ніж буде вам корисний.
Враховуючи скромну ціну цього ножа, купівля його може стати вашим найвдалішим вкладенням грошей цього тижня!
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Вес | 113 г |
| Ширина | 12 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина лезвия | 62 мм |
| Длина рукояти, мм | 88 |
| Дополнительная информация | Функционал: нож, консервный нож, бутылочная открывалка, плоская отвертка, ножницы, пила, штопор, шило, скорняжный инструмент, крестовая ответка, фонарик, кольцо для ключей |
| Марка стали клинка | 420 |
| Материал рукояти | алюминий |
| Общая длина | 150 мм |
| Покрытие клинка | Mirror Polish |
| Твердость лезвия | 52-55 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Sleepjoint |
| Упаковка | цветная картонная коробка |
Информация для заказа
- Цена: 262 ₴



