
Ніж кухонний Due Cigni Professional Butcher Knife 140 мм. Колір чорний
735 ₴
- В наявності
- Код: 19040099
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Due Cigni Professional Butcher Knife — професійний ніж м'ясника, призначений для ефективного різання та роботи на кухні з найскладнішими продуктами.
Клинок цієї моделі виготовляється з азотистої неіржавкої сталі X50CrMoV15N, завдяки якій зберігає гостроту різальної крайки впродовж тривалого періоду та не потребує особливого догляду. Прямі спуски від самого обуха дають змогу довести заточування ножа до гостроти для гоління. Ця модель чудово справляється з розрізанням пружних волокон, жил, шаткуванням і різними типами нарізування.
Колодка виготовлена зі стійкого до впливів довкілля нейлону, що має антиковзний ефект.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Due Cigni |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2C 410/16 N, 410/16N |
| Довжина клинка, мм | 140 |
| Довжина леза | 140 мм |
| Довжина загальна, мм | 290 |
| Додаткова інформація | Можна мити в посудомийній машині, можна мити в посудомийній машині |
| Мoдель. | Professional Butcher Knife, Professional Butcher Knife |
| Марка сталі/Матеріал клинка | X50CrMoV15N |
| Матеріал накладки/ручки | Нейлон |
| Ножі та холодна зброя | Ножі з фіксованим клинком |
| Ножны | Немає |
| Обробка клинка/Покриття | Satin |
| Загальна довжина | 290 мм |
| Підкатегорія | Кухонні ножі |
| Твердість леза | 55-57 |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 2.6 |
| Товщина леза | 2.6 мм |
| Колір чохла/ніжний | black |
| Чохол/ножини | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 735 ₴

