Фіксований ніж 1718 А може послужити у якості недорого, але цілком міцного і працездатного туристичного, рибальського чи мисливського ножа.
Що відразу ж кинеться в очі при уважному огляді 1718 А – розташоване в навершї різьбове з'єднання, що фіксує хвостовик клинка і фактично збирає всю конструкцію в єдине ціле. Це говорить нам про той приємний факт, що хвостовик є наскрізним, а значить, Grand Way 1718A – ніж міцний та придатний для серйозної роботи.
Також, завдяки такій конструкції, будь-який бажаючий може, за бажанням, розібрати ніж і кастомізувати його згідно зі своїми потребами та уявленнями про прекрасне.Та й ремонт такого руків’я складним не буде.
Сама руків’я зроблене з дерева. Вона об'ємне, добре заповнює долоню і взагалі напрочуд зручно сидить у руці. Поблизу навершя також є темлячний отвір через який протягнутий темляк.
Металевий більстер надає руків’ю додаткову міцність, а також відіграє значну декоративну роль.
Клинок ножа має довжину 153 мм та товщину 2,8 мм у обусі. Він не дуже широкий (25 мм), має прямий обух по всій довжині та увігнуті спуски приблизно від середини клинка.
Сталь клинка нержавіюча, марки 440С. Це – давно та добре відомий випробуваний матеріал, який широко використовується для виготовлення клинків ще з середини прошлого століття.
У комплекті з ножем поставляються міцні піхви із щільної тканини на кшталт кордури.
При своїй демократичній ціні ніж має оптимальне співвідношення характеристик та якості і може виступати як корисною підмогою в поході, так і непоганим подарунком.
Цей ніж не э холодною зброєю, бо він не відповідає багатьом її ознакам. Одними з ключових параметрів, що свідчать про це, є відсутність упору для долоні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 150 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 153 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 132 |
| Марка стали клинка | 440 C |
| Матеріал руків'я | алюміній, Дерево |
| Матеріал чохла/ніжний | Тканина |
| Загальна довжина | 285 мм |
| Покриття клинка | Mirror Polish |
| Твердість леза | 57-58 |
| Тип | Фіксований мечок |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Да |
| Ширина | 25 мм |
- Ціна: 558 ₴






