Grand Way 2904 – один з найлегших (105 г) та найдоступніших за ціною фіксованих тантоїдів у магазині. Але танто цей – самий справжній.
Американський танто – дуже цікавий та харизматичний вид клинка (докладніше про такі ножі ви можете прочитати у нашому блозі).
Якщо ви хочете на практиці познайомитися з особливостями тантоїдів, але не готові розлучитися з великою сумою грошей тільки заради експерименту, цей ніж може бути вкрай корисним саме як ваш перший танто.
Стане в нагоді цей ніж і тим, кому потрібен просто легкий фіксований ніж з міцним клинком. Адже вага 2904, як ми вже згадували, всього 105 г. Клинок же у нього цілком функціональний і дуже надійний (див. статтю про особливості тантоїдів).
Руків’я ножа влаштоване дуже просто. Фактично – це сталевий хвостовик, обмотаний шнуром, що переходить у довгий темляк. Таке рішення ще більше додає ножу живучості та надійності.
Весь 2904, по суті, є невеликою цілісною смугою нержавіючої сталі марки 420, якій надали форму американського танто. Тут просто нема чому ламатися. Все просто, а тому надійно.
Сталь 420 дуже пластична, тому ніж не схильний ламатися і вкрай просто заточується навіть у польових умовах. 420-у сталь хоч і доведеться заточувати частіше,чим вуглецеву, зате ви зможете зробити це де і коли завгодно легко. Для похідного ножа – помітний плюс.
Ніж поставляється разом із міцними тканинними піхвами, що входять у загальну вартість комплекту.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 105 г |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 110 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина рукояти, мм | 100 |
| Марка стали клинка | 420 |
| Материал рукояти | шнур |
| Материал чехла/ножен | Кордура |
| Общая длина | 210 мм |
| Покрытие клинка | Satin Finish |
| Твердость лезвия | 52-55 |
| Тип | Фиксированный клинок |
| Упаковка | цветная картонная коробка |
| Чехол/ножны | Да |
| Ширина | 22 мм |
- Цена: 370 ₴







