Друга версія ножа Ranch Boss отримала римську цифру II та цілу низку покращень. Перша модель уже досить непогано відповідала на виклики, які висуває власникужеру або фермеру їхню діяльність, але друга, традиційно, справляється з ними ефективніше. Цьому чималою мірою допомагає клинок із японської вуглецевої сталі SK-5, який приводиться в робоче положення за допомогою нігтьової виїмки. Фіксується він пластиною замка Liner Lock, але має додаткове підпружинене/"коромисло/" (як у системі slip-joint), яке різко знижує ймовірність сходження п'яти клинка з пластини й у такий спосіб підвищує безпеку роботи. Лайнери та спейсер колодки сталеві, накладки з рифленої штучної кістки. Також є сталевий больстер і не менш сталеве навершя з отвором для темляка.
До комплекту постачання входять, зокрема шкіряні піхви.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cold Steel |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 102 мм |
| Товщина леза | 3.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CS-20NPM1 |
| Гарантія | 3 місяці |
| Дизайнер | Інше |
| Довжина клинка, мм | 102 |
| Довжина загальна, мм | 235 |
| Кишенькова кліпса | Немає |
| Мoдель. | Ranch Boss II, Ranch Boss II |
| Марка сталі/Матеріал клинка | SK-5 |
| Матеріал накладки/ручки | Штучна кістка |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Ножны | Шкіряні піхви |
| Обробка клинка/Покриття | Satin |
| Загальна довжина | 235 мм |
| Відкривання ножа | Виїмка для нігтя |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Країна виробник | Китай, Китай |
| Твердість леза | 57-59 |
| Тип замка | Liner lock, Liner lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 3,5 |
| Чохол/ножини | Шкіряні піхви |
- Ціна: 2 820 ₴










