
Саундмодератор Ase Utra SL6i (полегшений).338/9.3 (під кал. 9х21). Різь - 1/2"х28 (для KRISS Vector)
17 430 ₴
- В наявності
- Код: 36740255
S — серія нових приладів зниження рівня звуку пострілу (саундмодераторів) від Ase Utra OY, що вирізняється малими розмірами та вагою. Зброя, обладнана цими приладами компактніше та маневрніше, має кращий баланс, порівнюючи з більш громіздкими аналогами інших виробників.
Під час використання звичайних надзвукових боєприпасів, дає такі переваги:
- неабияк знижує рівень звуку до прийнятного (для незахищеного вуха);
- є ефективним дульним гальмом, що зменшує імпульс відбою;
— усуває дульне спалах полум'я, здатне засліпити під час полювання в сутінку або вночі.
Залежно від кількості внутрішніх камер, серія піддіюється на чотири моделі — SL5, SL6, SL7 і недавнюю новинку — дев'ятикамерну модель SL9, що має оптимізацію під різні групи калібрів. Всі модифікації випускаються з різними типами різі, що трапляється на довгодульному нарізному зброї: M14x1 (карабіни Sauer 202 і 303); М15х1 (карабины Blaser R8); М18х1 (найперські гвинтівки Sako TRG 22/ 42 і Blaser R93 LRS2; спортивно-повідні модифікації Blaser R8 Match).
Матеріалом слугує неіржавка сталь серії 300, що сприяє тривалішому ресурсу використання. У разі заявленого гарантованого пострілу в 5 000, на випробування було вироблено 10 000 без втрати будь-яких функціональних можливостей, що свідчить про високу надійність конструкції. Оскільки прилад не розбірний, для профілактичної чищення його досить промити керосином (після 1-2 тис. пострілів), а потім гарненько просушити феном.
Під час тестування, проведеного редакцією журналу «Світ захоплень: полювання і зброя», зміщення середньої точки потрапляння після встановлення Ase Utra SL5 на карабін, не перевищило 2 МОА (6 см) на дистанції 100 метрів. Водночас із 200 метрів, звук пострілу в лісі Росав ледь помітним, а виявити місце розташування стрілка не мала бути можливим!
SL i — оновлені та полегшені, але не менш ефективні варіанти саундмодераторів попередньої моделі SL.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ase Utra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акустична ефективність, дБ | 22-23 dB (A), 22-23 dB (A) |
| Артикул | AU552-I |
| Гарантія | 12 місяців |
| Група калібрів | 9.3 мм (.366) |
| Довжина/габарити | 138-151 х 45 мм (збільшення довжини дула під час встановлення — 123 мм) |
| Дульна різь | 1/2"-28, 1/2"-28 |
| Комплектація | инструкция (1) |
| Мoдель. | SL6i, SL6i |
| Матеріал | Неіржавка сталь, неіржавка сталь |
| Підкатегорія | Саундмодератори та ДТК |
- Ціна: 17 430 ₴





