Ножі Classic — улюблений інструмент тесля і різного роду різчиків для дерева. Поява серії Classic є свого роду точкою відліку для ножів Mora. З цими ножами компанія здобула міжнародне визнання й славу. Відмітна риса — класичний червоний колір ручки з деревини берези, яка використовується впродовж понад 100 років! Вуглецева сталь, що стала матеріалом для клинків, забезпечує тривале утримання заточування.
УВАГА! Щоб уникнути появи плям на поверхні клинка, рекомендуємо насухо протирати клинок після контакту з вологим середовищем. Проте поява плям є хімічною реакцією сталі та не є браком або гарантійним випадокам.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MoraKniv |
| Колір | Червоний |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 110 мм |
| Товщина леза | 2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13604 |
| Гарантія | 3 місяці |
| Довжина клинка, мм | 110 |
| Довжина загальна, мм | 220 |
| Мoдель. | Classic, Classic |
| Марка сталі/Матеріал клинка | Вуглецева |
| Матеріал накладки/ручки | Дерево |
| Ножі та холодна зброя | Ножі з фіксованим клинком |
| Загальна довжина | 220 мм |
| Підкатегорія | Ножі з фіксованим клинком |
| Країна виробник | Швеція, Швеція |
| Твердість леза | 56-58 |
| Товщина клинка, мм | 2,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 650 ₴







