
Нож Morakniv Eldris Light Duty. Колір блакитний
861 ₴
- В наявності
- Код: 23050224
Morakniv Eldris — нова компактна та універсальна модель у лінійці туристичних ножів Morakniv Outdoor. Завдяки невеликим габаритним розмірам і малій вазі, ніж Eldris не займе багато місця й може бути розміщений у кишені куртки, штанів, рюкзака або сумки. Клинок завдовжки 56 мм виготовлений зі шведської неіржавкої сталі Sandvik 12C27, має «скандинавські спуски», оброблений методами/"стоунвош/" і сатинування. Виведена крайка на обуху ножа призначена для спрощення висікання іскор з вогнів. Колодка виготовлена з міцних полімерів. Для запобігання ковзанню та підвищенню комфорту в утриманні, ручка має прогумоване покриття, а також текстуровану вставку всередині. Отвір у тильній частині колодки передбачений для кріплення темляка.
Morakniv Eldris доступний у різних варіантах забарвлення колодки та піхви. У комплекті базової версії є пластикові піхви.
Модифікація Morakniv Eldris Neck Knife має розширену комплектацію: пластикові піхви; вставка зі шкіри з клапаном, що запобігає випадковому вилученню; кресало, темляк із паракорду для носіння на шиї.
Нові моделі Eldris втратили комбіноване заточування, зберігши скандинавські спуски. Крім того, клинок тепер полірований. Сталь клинка збереглася, як і в перших моделях — 12С27.
Дизайн колодки залишився без змін і виготовлений із посиленого скловолокном нейлону. Але колірна палітра тепер у пастельних і приємних тонах.
УВАГА! Щоб уникнути появи плям на поверхні клинка, рекомендуємо насухо протирати клинок після контакту з вологим середовищем. Проте поява плям є хімічною реакцією сталі та не є браком або гарантійним випадокам.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MoraKniv |
| Колір | Блакитний |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 59 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13851 |
| Гарантія | 3 місяці |
| Довжина клинка, мм | 59 |
| Довжина загальна, мм | 145 |
| Мoдель. | Eldris, Eldris |
| Марка сталі/Матеріал клинка | Sandvik 12C27 |
| Матеріал накладки/ручки | Пластик |
| Ножі та холодна зброя | Ножі з фіксованим клинком |
| Ножны | Пластикові піхви з кріпленням |
| Загальна довжина | 145 мм |
| Підкатегорія | Ножі з фіксованим клинком |
| Твердість леза | 57-58 |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 2 |
| Колір чохла/ніжний | blue |
| Чохол/ножини | Пластикові піхви з кріпленням |
- Ціна: 861 ₴



