- Що таке метальні ножі та чим вони відрізняються від господарсько-побутових?
Мета ножів — популярний різновид воїнського мистецтва, розваг, а з недавньої пори ще й спорту.
Ножі для метання мають низку відмінностей від господарсько-побутових:
- Перше, що відразу впадає в око — немає накладок колодки. Це пов'язано з тим, що за не дуже вдалого кидка пластикова або дерев'яна колодка часто розколюється. Ніж псується. Це — одна з причин, через яку господарські ножі краще не метати.
- Контури метального ножа зазвичай плавні, форма досить проста. Різного роду виступні елементи типу гарди або великої навершя можуть просто заважати під час метанування.
- Клинок у метальних ножів зазвичай важчий за ручку.
- Сталь найчастіше використовується досить в'язка. Твердий клинок може бути занадто крихким і просто зламається.
- Чому вам варто купити метальний ніж Grand Way 3511 B?
Вага метального ножа 3511 В — 140 грамів. Отже, його можна віднести до метальних ножів середньої ваги.
Такі ножі найчастіше використовуються спортсменами та професіоналами. Ніж середньої ваги можна гадати далі, ніж легкий. Але він більш вимогливий до тренованості та досвіду металя.
Ніж виготовлений із неіржавкої сталі марки 420, на яку нанесено додаткове стійке чорне покриття. Цей сорт неіржавкої сталі не тільки добре чинить опір корозії. 420-я — досить в'язка сталь, вона не схильна фарбуватися й ламатися під час ударних навантажень.
Форма клинка ножа та його колодка обмотана шнуром, у принципі, дають можливість у разі потреби використовувати його не тільки для метання. Цей факт надає йому певну універсальність.
Grand Way 3511 B — чудовий метальний ніж, який найкраще підійде для тренувань спортсменів і досить досвідчених шанувальників!
Ми рекомендуємо модель, що починає і просто бажає купити такий самий, але легший ніж Grand Way 3510 B.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 178 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 100 |
| Марка стали клинка | 420 |
| Матеріал руків'я | 420 Steel, шнур |
| Матеріал чохла/ніжний | Кордура |
| Загальна довжина | 250 мм |
| Покриття клинка | Paint |
| Твердість леза | 52-55 |
| Тип | Складные |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Да |
| Ширина | 32 мм |
- Ціна: 296 ₴




