
Нож Art Knives "Tiger" от Gaetan Beachamp
33 600 ₴
- В наявності
- Код: 237001470
Gaetan Beauchamp живе та працює в місті Stoneham, провінціябекто, Канада. Талановитий художник, він набув міжнародної популярності завдяки своїм ножам із ручками, оформленими в техніці «скримшоу». Перші ножі Gaetan Beauchamp створив 1990 року. Згодом росла майстерність майстра і зараз Gaetan є власником багатьох міжнародних нагород у галузі виготовлення ножів.
Ніж «Тигр» виготовлений у класичному стилі, характерному для канадських мисливських ножів. Клинок суцільнокований, виготовлений із дамаської сталі. Накладки на колодці зроблені з рогатих тварин. На колодці зображена голова тигра, виготовлена у техніці «скримшоу». Малюнок на правій і лівій накладці колодки створює цілісну картину, виготовлену з великою майстерністю. Больстер зроблений із нікелю.
Ніж «Тигр» виготовлений у єдиному примірникі та втілює в собі функціональність класичного канадського мисливського ножа й естетику справжнього твору декоративно-прикладного мистецтва. Ніж «Тигр» стане незамінним помічником людини, захопленої активним відпочинком або прикрасою будь-якої колекції ножів у всьому світі.
| Розмір леза | |
|---|---|
| Довжина леза | 96 мм |
| Товщина леза | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GB-T |
| Гарантія | 6 місяців |
| Довжина клинка, мм | 96 |
| Довжина загальна, мм | 210 |
| Кишенькова кліпса | Немає |
| Мoдель. | "Tiger", "Tiger" |
| Марка сталі/Матеріал клинка | Дамаська ламінована |
| Матеріал накладки/ручки | Рог буйвола |
| Ножі та холодна зброя | Холодна зброя |
| Ножны | Шкіряні піхви |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Підкатегорія | Холодна зброя |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 2,8 |
| Чохол/ножини | Шкіряні піхви |
- Ціна: 33 600 ₴





