Складной нож SKIF Plus Citizen - модель 2020 року. Ніж вирізняється сучасним дизайном і легкістю. З огляду на свою назву, Citizen призначений для щоденного використання в умовах міста.
Клинок форми Drop-Point виготовлений із недорогої неіржавкої сталі 420, яка вирізняється добрими показниками корозійної стійкості, а також простотою виправлення різальної крайки.
Фіксація клинка здійснюється замком Liner-Lock, пластина якого трохи збільшена та має насічку для зручнішого оперування однією рукою. Виймання клинка відбувається за допомогою двостороннього шпеника.
Колодка виготовлена з алюмінієвого сплаву з анодуванням і доступна в декількох колірних оформленнях. Колодка має наскрізну конструкцію, що дало змогу знизити загальну масу виробу до 88 грамів.
На колодці є однорядня кліпса для перенесення ножа в положенні Tip-down і отвір для темляка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKIF Plus |
| Колір | Синій |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 81 мм |
| Товщина леза | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KL90-BLx |
| Гарантія | 1 Місяць |
| Довжина клинка, мм | 81 |
| Довжина загальна, мм | 190 |
| Кишенькова кліпса | Є |
| Мoдель. | Citizen, Citizen |
| Марка сталі/Матеріал клинка | 420 |
| Матеріал накладки/ручки | Алюміній |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Обробка клинка/Покриття | Black |
| Загальна довжина | 190 мм |
| Відкривання ножа | Шпенячок |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Твердість леза | 52-56 |
| Тип замка | Liner lock, Liner lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 2.8 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Колір чохла/ніжний | синій |
- Ціна: 396 ₴






