Китайські за походженням, великі «м'які» ножі Chuka Bocho були доведені до досконалості японськими майстрами на початку 12-го століття. Дізнатися їх дуже легко по їхньому великому прямокутному клинку та компактній міцній ручці. Ці ножі є в декількох варіантах:
- тонкі та легкі клинки підійдуть для тонкого нарізання;
- важкі, з товстим обухом — для рубання м'яса, зокрема досить щільного м'яса дичини, а також для швидкого та чистого відсічення голів у риби;
- середньої ваги ножі, відповідно, є компромісом між вищезгаданими «крайніми» подіями.
Проте кожен із них є універсальним кухонним інструментом, який може різати на тонкі скибочки, рубати на великі шматки або на фарш, чистити й навіть тиснути в кашу (наприклад, зубчики часнику).
Широкий клинок Chuka Bocho дає змогу утримувати його пальцями іншої руки під час, скажімо, шаткування капусти або нарізання великого фрукта. Так само, як у японському ножі «Nakiri», гострий кут клинка можна використовувати для видалення різноманітних дефектів і пошкоджень із поверхні фруктів і овочів.
Традиційно китайські Chuka Bocho випускаються з довжиною клинка від 180 до 220 мм, з шириною клинка приблизно 100 мм. Маса ж, залежно від завдань, може коливатися від трьохсот до дев'ятисот грамів!
Якщо ви часто готуєте їжу в китайському або японському стилі, ніж Chuka Bocho вам стане в пригоді.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shimomura Corp. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MCK-103 |
| Довжина клинка, мм | 185 |
| Довжина леза | 185 мм |
| Довжина загальна, мм | 315 |
| Кишенькова кліпса | Немає |
| Мoдель. | Chuka, Chuka |
| Матеріал накладки/ручки | Дерево |
| Ножі та холодна зброя | Кухонні інструменти |
| Ножны | Немає |
| Обробка клинка/Покриття | Satin |
| Загальна довжина | 315 мм |
| Підкатегорія | Ножі з фіксованим клинком |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 5 |
| Товщина леза | 5 мм |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
- Ціна: 4 680 ₴



