Sage в перекладі означає "мудрець" — людина розважлива та досвідчений. Модель Sage 1 – це складаний ніж, який увібрав понад 30-річний досвід фірми Spyderco. Створений під керівництвом Майкла Волкера, автора системи замикання LinerLock, цей ніж ергономічний і зручний. Залежно від моделі колодка може бути виготовлена з вуглецевого волокна або зносостійкого склотекстоліту G-10, а клинок виготовлений із порошкової сталі CPM-S30V або Maxamet.
Maxamet — дуже тверда порошкова інструментальна сталь, за своїми характеристиками близька цементованим вуглецем сталями, надтвердим матеріалами, які зазвичай використовують для оброблення інших, м'якших металів. Після розроблення цього сплаву, зразки його були відправлені до багатьох ножових компаній, але тільки фахівці Spyderco змогли розробити унікальні методи оброблення цього вимогливого матеріалу для створення надійних клинків.
Для комфортнішого носіння в кишені передбачена двобічна кишенькова кліпса дротового типу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spyderco |
| Колір | Сірий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 76 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | C123GPGY |
| Гарантія | 3 місяці |
| Дизайнер | Michael Walker |
| Довжина клинка, мм | 76 |
| Довжина загальна, мм | 181 |
| Кишенькова кліпса | Двостороння |
| Мoдель. | Sage 1, Sage 1 |
| Марка сталі/Матеріал клинка | CTS Maxamet |
| Матеріал накладки/ручки | G-10 |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Ножны | Немає |
| Обробка клинка/Покриття | Satin |
| Загальна довжина | 181 мм |
| Відкривання ножа | Підпальцевий отвір |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Тип замка | Liner lock, Liner lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 3 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
- Ціна: 10 280 ₴



