Є безліч причин, чому вам варто купити саме Grand Way FB942. Перелічимо лише деякі з них.
Попри великий і красивий клинок, ця модель, проте, не є холодною зброєю. Ви можете спокійно купити, використовувати й навіть дарувати цей ніж. Дозволення на цей ніж вам знадобиться.
Grand Way FB942 — красиво оформлений фіксований мисливський ніж із харизматичним клинком типу trailing point. Спуски увігнуті, десь на третину висоти клинка. Цікавою особливістю ножа є добре помітні декоративні доли. Різальна крайка переходить у небоший чойл, що помітно полегшує заточування ножа.
Сталь клинка — неіржавка марка 420, легка в заточуванні та стійка до корозії.
Колодка в ножа класична, дерев'яна, з красивим рослинним орнаментом на больстері. Зручний упор для пальців підвищує комфорт і безпеку використання ножа.
Grand Way FB942 стане в пригоді і під час оброблення здобичі, і під час роботи по польовій кухні. Такі ножі дійсно можуть бути дуже корисні.
Способен Grand Way FB942 послугувати і гарним подарунком. Ніж великий, красивий і водночас доступний за ціною. Чудове поєднання якостей!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 175 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 130 |
| Марка стали клинка | 420 |
| Матеріал руків'я | Дерево |
| Матеріал чохла/ніжний | Тканина |
| Загальна довжина | 270 мм |
| Покриття клинка | Mirror Polish |
| Твердість леза | 52-55 |
| Тип | Мисливські |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Да |
| Ширина | 35 мм |
- Ціна: 656 ₴





