Ніж від майстерні R.A. Knives «Танто», цілком відповідно до своєї назви зроблений у класичному японському стилі. Починаючи від форми колодки з темного дерева і саме японського (без жодних американських нововведень) профілю клинка зі сталі N690 і закінчуючи шкіряними піхвами з тисненням у формі пиляльної мандали «Інь-Ян».
Характеристики
| Розмір леза | |
|---|---|
| Довжина леза | 142 мм |
| Товщина леза | 4.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RATA |
| Довжина клинка, мм | 142 |
| Довжина загальна, мм | 272 |
| Кишенькова кліпса | Немає |
| Мoдель. | Танто, Танто |
| Марка сталі/Матеріал клинка | N690 |
| Матеріал накладки/ручки | Дерево |
| Ножі та холодна зброя | Ножі з фіксованим клинком |
| Ножны | Шкіряні піхви |
| Обробка клинка/Покриття | Satin |
| Загальна довжина | 272 мм |
| Підкатегорія | Ножі з фіксованим клинком |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 4,2 |
| Чохол/ножини | Шкіряні піхви |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 440 ₴





