Terran — це складаний ніж для щоденного носіння (EDC) з фірмовою системою SpeedSafe. Клинок ножа виготовлений зі сталі 8Cr13MoV у форматі Drop Point, має ребристу текстуру на початку обуха для зручності упору великим пальцем і своєрідне фальшлезо. Відкривається за допомогою фліпера та фіксується замком Frame Lock.
Ручка виготовлена з неіржавкої сталі та має вигин і текстурований малюнок для зручності утримання під час роботи. Кліпса двостороння.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kershaw |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 79 мм |
| Товщина леза | 2.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2080 |
| Дизайнер | Інше |
| Довжина клинка, мм | 79 |
| Довжина загальна, мм | 181 |
| Кишенькова кліпса | Двостороння |
| Мoдель. | Terran, Terran |
| Марка сталі/Матеріал клинка | 8Cr13MoV |
| Матеріал накладки/ручки | Неіржавка сталь |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Ножны | Немає |
| Обробка клинка/Покриття | Bead Blast |
| Загальна довжина | 181 мм |
| Відкривання ножа | Фліпер |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Твердість леза | 56-58 |
| Тип замка | Frame Lock, Frame Lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 2,7 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 280 ₴



