Turismo — це складаний ніж щоденного носіння (EDC), вважається «молодшим» Король ножа моделі Collateral. Клинок виготовлений зі сталі D2 у форматі Leaf, схожого на Sheep Foot. Звичайна вигнута різальна крайка забезпечує довгий розріз, а досить гострий кінець — укол. Також клинок має довгастий наскрізний отвір і насічки на початку обуху для зручності упору пальцем. Швидке відкривання забезпечується інтегрованою системою SpeedSafe через натискання на фліпер.
Ручка вигнута та виготовлена з неіржавкої сталі, має текстурований бекспейсер для зручності утримання. Кліпса двостороння.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kershaw |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 73 мм |
| Товщина леза | 2.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5505 |
| Дизайнер | Інше |
| Довжина клинка, мм | 73 |
| Довжина загальна, мм | 171 |
| Кишенькова кліпса | Двостороння |
| Мoдель. | Turismo, Turismo |
| Марка сталі/Матеріал клинка | D2 |
| Матеріал накладки/ручки | Неіржавка сталь |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Ножны | Немає |
| Обробка клинка/Покриття | Satin |
| Загальна довжина | 171 мм |
| Відкривання ножа | Фліпер |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Твердість леза | 64 |
| Тип замка | Frame Lock, Frame Lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 2,7 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 760 ₴



