Ножі Tradition мають традиційну форму ручки, а також клинок у формі бурштину, і можуть бути використані в найрізноманітніших ситуаціях — від пікніка до полювання. З 1980-го року в колекції Tradition налічується дванадцять розмірів, 1-12. Зараз номери 1 і 11 не випускаються.
У розмірах 6-12 клинок надійно фіксуються у відкритому положенні завдяки системі замикання Virobloc®, створеної Марселем Опинелом у 1955 році.
Luxury Range — серія ножів Opinel у лінійці Tradition. Загалом ножі повторюють традиційну для своїх побратимів форму, відмінність полягає в більш вишуканих матеріалах ручки й у деяких моделях інша марка сталі. В іншому це все ті ж старі добрі ножі Opinel.
Цей ніж відрізняється від своїх побратимів по серії чорним матовим кольором металевих запчастин і дубовою колодкою. Попри «темноту» свого зовнішнього вигляду, ніж яскраво виділяється на тлі своєї серії.
Клинок класичний для Opinel форми, однак, виготовлений із неіржавкої сталі з чорним матовим покриттям.
Замок Virobloc також із неіржавкої сталі з чорним покриттям.
Колодка з французького дуба, твердої та благородної деревини, стійкої до грибка та комах. Французький дуб має природний естетичний малюнок.
УВАГА! Щоб уникнути появи плям на поверхні клинка, рекомендуємо насухо протирати клинок після контакту з вологим середовищем. Проте поява плям є хімічною реакцією сталі та не є браком або гарантійним випадокам.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Opinel |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Товщина леза | 1.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 002172 |
| Гарантія | 3 місяці |
| Довжина клинка, мм | 85 |
| Довжина загальна, мм | 190 |
| Кишенькова кліпса | Немає |
| Мoдель. | Luxury Range, Luxury Range |
| Марка сталі/Матеріал клинка | Неіржавка |
| Матеріал накладки/ручки | Дуб |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Ножны | Немає |
| Обробка клинка/Покриття | Satin |
| Загальна довжина | 190 мм |
| Відкривання ножа | Виїмка для нігтя |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Твердість леза | 57-58 |
| Тип замка | Virobloc, Virobloc |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 1,5 |
| Чохол/ножини | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 510 ₴



