Ніж Spyderco Roadie — практичний і зручний у використанні кишеньковий ніж. Головною особливістю цієї моделі є «Double DentTM» — це пара симетричних ямок на клинку, які забезпечують зручне утримання під час витягання двома руками. Вони набагато перевершують традиційні нігтьові виїмки, а також не накопичують бруд і сміття. Звичний отвір Round HoleTM, у цьому ножі не призначений для виймання клинка з колодки, проте ідентифікує Roadie як продукт Spyderco.
Клинок ножа форми Sheep foot зроблений із висококласної неіржавкої сталі Böhler-Uddeholm N690Co, легованої кобальтом, молібденом і ванадієм, що спільно з прямими спусками від обуха забезпечує ножу прекрасні різальні характеристики. На відміну від традиційних перочинних ножів, Spyderco Roadie має рифлення на обуху та чойлі, яке збільшує контроль над ножем під час використання, крім того, такий хват забезпечує додатковий захист від непередбаченого закриття. У робочому положенні клинок фіксується простим, але надійним замком Slip joint.
Накладки на колодку мають закруглену форму та виготовлені з армованого скловолокном нейлону.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spyderco |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 53 мм |
| Товщина леза | 2.9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | C189PBN |
| Гарантія | 3 місяці |
| Дизайнер | Sal Glesser |
| Довжина клинка, мм | 53 |
| Довжина загальна, мм | 129 |
| Кишенькова кліпса | Немає |
| Мoдель. | Roadie, Roadie |
| Марка сталі/Матеріал клинка | N690Co |
| Матеріал накладки/ручки | FRN (Fiberglass Reinforced Nylon) |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Обробка клинка/Покриття | Satin |
| Загальна довжина | 129 мм |
| Відкривання ножа | Виїмка для нігтя |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Твердість леза | 60 |
| Тип замка | Slip Joint, Slip Joint |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 2.9 |
| Колір | Coyote Brown |
| Колір чохла/ніжний | Coyote Brown |
- Ціна: 2 880 ₴






