Viper Timeless — серія компактних складаних ножів, розроблена спільно з італійським ножовим майстром Фабриціо Сільвереллі (Fabrizio Silvestrelli), який славиться створенням вишуканих кастомних фолдерів. Родзинкою ножів від Фабриціо Сільвестреллі є ретельна підгонка і скруглення валиків, плашок і ручкою в Загалом, а також пильна увага до шліфуванні та поліруванні деталей.
Клинки листоподібної форми виготовлені з неіржавкої сталі Sandvik 12C27 і надійно фіксуються у відкритому положенні за допомогою замка Liner Lock. Спосіб відкривання ножа — двома руками.
Є кілька виконань:
Timeless — з накладками ручок з оливкового дерева або кокооболо.
Timeless Titanium — з комбінованими накладками: титановий сплав і дерево або оленя ріг.
Piuma Timeless — накладки на колодку виготовлені з акрилової синтетичної смоли з ламінованим пером вальдшнепа або сої.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viper |
| Колір | Оливковий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 70 мм |
| Товщина леза | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | V5400UL |
| Дизайнер | Fabrizio Silvestrelli |
| Довжина клинка, мм | 70 |
| Довжина загальна, мм | 167 |
| Кишенькова кліпса | Немає |
| Мoдель. | Timeless, Timeless |
| Марка сталі/Матеріал клинка | Sandvik 12C27 |
| Матеріал накладки/ручки | Оливкове дерево |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Ножны | Шкіряні піхви |
| Обробка клинка/Покриття | Satin |
| Загальна довжина | 167 мм |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Твердість леза | 55-57 |
| Тип замка | Liner lock, Liner lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 2,8 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Чохол/ножини | Шкіряні піхви |
- Ціна: 4 700 ₴






