Дизайнери розробили ніж KAI ZT 0308 для тих, хто віддає перевагу великоформатні ножі, що водночас зберігають усі переваги концепції EDC. Виріб є певною мірою духовним спадкоємцем серії 300, випущеної на зарі розвитку компанії.
Клинок із твердої сталі CPM 20CV виходить у робоче положення легко завдяки системі KVT і фліперу. Фіксується за допомогою замка Frame Lock. Колодка з боку замка титанова, накладка з іншого боку з G-10. Цікава деталь: і титанова, і склотекстолітова частини колодки однаково текстуровані, що дає змогу без проблем утримувати та контролювати ніж.
Для полегшення обслуговування ножа в польових умовах компанія Zero Tolerance оснастила осьовий гвинт спеціальною гайкою, яку можна регулювати ключем.25 дюйма.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zero Tolerance |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 94 мм |
| Товщина леза | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0308BLKTS |
| Дизайнер | Інше |
| Довжина клинка, мм | 94 |
| Довжина загальна, мм | 225 |
| Кишенькова кліпса | Двостороння |
| Мoдель. | 0308, 0308 |
| Марка сталі/Матеріал клинка | CPM 20CV |
| Матеріал накладки/ручки | Титан, G-10 |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Ножны | Немає |
| Обробка клинка/Покриття | BSW (Black Stonewash) |
| Загальна довжина | 225 мм |
| Відкривання ножа | Фліпер |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Країна виробник | США, США |
| Твердість леза | 60-62 |
| Тип замка | Frame Lock, Frame Lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 4 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Колір | Black |
| Колір чохла/ніжний | black |
| Чохол/ножини | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 900 ₴



