Захисні кейси Nanuk 985 и Nanuk 985 AR призначені для зберігання і транспортування карабінів на платформі AR-15.
У моделі Nanuk 985 - всередині цілісний поропластовий наповнювач.
У моделі Nanuk 985 AR у поропластовому наповнювачі попередньо нарізана спеціальна форма. Крім місця під зброю, у кейсі передбачене місце для восьми магазинів і аксесуарів до зброї.
Кейси виготовлені з ударостійкої смоли NK-7, а всі металеві елементи — з неіржавкої сталі. Запатентована система застібок PowerClaw з підтримкою TSA не тільки запобігає відкриттю кейса під час транспортування або під час падіння, а й дає змогу працівникам служб безпеки доглядати вміст для перевірки під час подорожі.
Щільне прилягання кришки до корпусу забезпечує повну водонепроникність і пилонепроникність. Стандарт захисту — IP67.
Обидві моделі обладнані ергономічними прогумованими складаними ручками з механізмом фіксації, вбудованим клапаном вирівнювання тиску, механізмом фіксації кришки у відкритому положенні та поліуретановими колесами з плавним ходом. Також у конструкції передбачені відлиті вушка для строп, для фіксації або підвішування кейса.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nanuk |
| Тип | Кейс |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Артикул | 985-AR01 |
| Внутрішні розміри, Д х Ш х В | 930х368х152 мм |
| Додаткова інформація | Коліщатка — 2 шт., Коліщатка — 2 шт. |
| Кобури, чохли, кейси | Кейси |
| Мoдель. | Кейс 985/985 AR, Кейс 985/985 AR |
| Маса, кг | 7.2 кг |
| Матеріал | Пластик, пластик |
| Підкатегорія | Кейси |
| Розміри, ДхШхВ | 1010х440х168 мм |
| Колір | black, black |
| Користувальницькі характеристики | |
| У зібраному вигляді | Да |
| Внутрішні розміри, ДхШхВ | 120х19х3 см |
| Довжина зброї, см | 92 |
| Довжина чохла, см | 95 |
| Зі встановленою оптикою | Немає |
- Ціна: 33 714 ₴









