Оригінальний профіль клинка з серцевиною зі сталі ELMAX® і накладками з дамаска, загальна естетична досконалість — все це ножі серії «Один» від майстерні RA Knives. Названий на честь головного бога вікінгів, він має агресивний та яскравий вигляд.
Модель/"Один 2/" не має темляка.
Постачається в шкіряних піхвах із декоративною вставкою.
Характеристики
| Розмір леза | |
|---|---|
| Довжина леза | 113 мм |
| Товщина леза | 4.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RALAM2 |
| Довжина клинка, мм | 113 |
| Довжина загальна, мм | 240 |
| Кишенькова кліпса | Немає |
| Мoдель. | Один-2, Один-2 |
| Марка сталі/Матеріал клинка | Damascus, ELMAX® |
| Матеріал накладки/ручки | Залізне дерево |
| Ножі та холодна зброя | Ножі з фіксованим клинком |
| Ножны | Шкіряні піхви |
| Загальна довжина | 240 мм |
| Підкатегорія | Ножі з фіксованим клинком |
| Товщина клинка, мм | 4,2 |
| Чохол/ножини | Шкіряні піхви |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 000 ₴







