Компанія Cold Steel вважає, що ніж AD-15, базова модель серії, стоїть кожного центу, вкладеного в розробку. Йдучи назустріч побажанням шанувальників цього ножа, бренд вирішив випустити бюджетнішу версію — AD-15 Lite. Дизайн, зовнішній вигляд, конструкційні особливості були ретельно збережені. Однак, клинок зроблений зі сталі AUS10A, а замість дуже дорогої у виробництві колодки, виточеної з алюмінію на верстатах із ЧПК, була використана лита з матеріалу Griv-ExTM.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 89 мм |
| Товщина леза | 3.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CS-58SQL |
| Мoдель. | AD-15 Lite |
| Загальна довжина | 216 мм |
| Тип замка | Back Lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 480 ₴


