Ніж складаний WK07024
Як перевага цієї моделі можна перерахувати:
- 89 мм клинок із неіржавкої сталі 3Cr13MoV;
- вага ножа — 180 г;
- компактні габарити в складеному стані;
- надійний замок типу Liner Lock;
- напівавтоматичний викид клинка (асист);
- цікавий дизайн;
- доступна ціна.
Звісно, Grand Way WK07024 — це бюджетна модель. Не варто пред'являти до неї екстремальні вимоги на кшталт тих, що так люблять оглядачі ножів топового сегмента. Але якщо вам потрібен простий і зручний кишеньковий ніж для виконання повсякденних завдань, купіть Grand Way WK07024 і просто користуйтеся ним, коли знадобиться. Це якраз те, для чого він створений.
Цей ніж не є холодною зброєю, тому що не відповідає багатьом ознакам х.о.
До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника. ЧОХОЛ-L (ЧОРН) — B НА КНОПКЕХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 180 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 89 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 111 |
| Кріплення | Да |
| Марка стали клинка | 3Cr13 |
| Матеріал руків'я | алюміній |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Покриття клинка | Paint |
| Твердість леза | 52-55 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Liner Lock (Assisted Lock) |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Ширина | 28 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 361 ₴





