Що таке фліпінг?
Фліпінг – мистецтво вигадливих, на межі циркового жонглювання, маніпуляцій балісонгом, став у наш час мало не новим видом спорту.
І справді, у людей умілих і досвідчених, ніж у руках буквально пурхає. За що він і отримав це своє прізвисько – «метелик».
Чим тренувальний балісонг відрізняється від не тренувального?
У принципі, тренувальний балісонг у всьому повторює «справжній», крім одного – його клинок ніколи не роблять гострим. Ні ріжучої кромки, ні вістря у такого «тренажера» немає. Зате в нього є справжнісінька гарда! Так що ви можете не побоюватися, що випадково пораните себе або когось із оточуючих (а шанси на це, на початку, великі).
Решта – конструкція, матеріали, баланс, зазвичай залишаються тими самими. І це зрозуміло, адже вам потрібно звикнути фліпувати саме метеликом, а не чимось іншим, нехай і на вигляд схожим.
Ще одним плюсом тренувального метелика є те, що він абсолютно легальний, навіть у країнах із найсуворішими законами та правилами щодо ножів. Ви можете бути абсолютно будь-якого віку, росту і ваги, знаходитися в будь-якому громадському закладі, і ваш тренувальний метелик зможе знаходитися при вас абсолютно легально. Так що ви будь-якої миті зможете вибрати хвилинку, щоб трохи потренуватися або вразити когось парочкою нових трюків.
Увага! Для занять фліпінгом балісонг має пройти мінімальну попередню підготовку. Гвинти обов'язково повинні бути посаджені на різьбовий герметик. На втрачені з вини користувача гвинти та розкручені вироби гарантія не поширюється!!!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 120 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 103 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 122 |
| Марка стали клинка | 420 |
| Матеріал руків'я | 420 Steel |
| Загальна довжина | 225 мм |
| Покриття клинка | Anodized |
| Твердість леза | 52-55 |
| Тип | Складные |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Ширина | 18 мм |
- Ціна: 269 ₴




