Project ATOM series — це експериментальна лінійка від Kershaw. Загалом її можна схарактеризувати як ножі з фіксованим клинком, виготовлені з поліпропілену.
На цей момент у лінійці представлені лише два ножі.
Ніж Inverse — це представник експериментальної лінійки ATOM series, він повністю виготовлений із поліпропілену.
Клинок виготовлений у форматі Spear Point, а ручка тонка та має отвір під темляк.
Це зразок характеризується як тактичний ніж прихованого носіння або ніж останнього шансу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kershaw |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 66 мм |
| Товщина леза | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1397 |
| Мoдель. | Inverse |
| Загальна довжина | 133 мм |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка |
| Чохол/ножини | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴


