Ножі серії Blur — це універсальні інструменти для щоденного носіння, які, крім чудових різальних показників, можуть справедливо вважатися одними з найнадійніших і найбезпечніших у утриманні ножів. На всій площі алюмінієвої ручки встановлені спеціальні вставки Trac-Tec, які забезпечують надійне утримання в будь-яких екстремальних умовах. У моделі також використовується система SpeedSafe®, яка завдяки пружному клинку дає змогу відкрити ніж легко, швидко та м'яко, причому будь-якою рукою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kershaw |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 86 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1670BW |
| Дизайнер | Ken Onion |
| Довжина клинка, мм | 86 |
| Довжина загальна, мм | 200 |
| Мoдель. | Blur, Blur |
| Марка сталі/Матеріал клинка | Sandvik 14C28N |
| Матеріал накладки/ручки | Алюміній, Trac-Tec |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Ножны | Немає |
| Обробка клинка/Покриття | Black oxide |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Відкривання ножа | Шпенячок |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Твердість леза | 55-62 |
| Тип замка | Liner lock, Liner lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 3 |
| Чохол/ножини | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 840 ₴




