Ще одна цікава спільна робота з дизайнером Єнсом Ансо розкладний EDC-ніж Kapsule. Унікальність цього ножа полягає в одночасно простому та винахідливому дизайні. Відкривання здійснюється за допомогою спеціальної кнопки, яка натискається пальцем і клинок виводиться вздовж ручки. Такий замок називається Sliding Button Lock.
Клинок, у форматі Spearpoint з однобічним заточуванням і фальшлезом, виготовлений зі сталі 8Cr13MoV.
Колодка виготовлена з GFN у симетричному форматі.
Ніж дуже компактний, має односторонній кліпс і петлю під темляк.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kershaw |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 48 мм |
| Товщина леза | 2.75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1190 |
| Мoдель. | Kapsule |
| Загальна довжина | 127 мм |
| Твердість леза | 56-58 |
| Тип замка | Sliding Button Lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка |
| Чохол/ножини | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 200 ₴


