Данський ножовий майстер Джеспер Воксне відомий завдяки своїм ножам із фіксованими клинками. Він надав руку до виготовлення для компанії Boker успішної серії складаних ножів Vox F3, які характеризуються міцністю, надійністю, високою якістю матеріалів і практичністю. Серія виявилася такою вдалою, що на ній вирішили не зупинятися і як логічне продовження створити ще одну лінійку складаних ножів — F3.5.
Фіксувальний механізм такий самий, як і в моделях F3 — перевірений і надійний Frame lock. Але, маючи приблизно ті ж розміри, модель F3.5 стала трохи легшою, багато в чому завдяки використанню матеріалу G-10, з якого зроблена передня накладка колодки.
Нова модель тепер має накладку з текстурованої мікарти.
Сатинований клинок виготовлений зі сталі D2, здатної тривалий час зберігати гостроту різальної крайки. Ніж відкривається за допомогою підпальцевого отвору.
Гвинти, кишенькова кліпса та спейсер анодовані в різні кольори, залежно від моделі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boker |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Товщина леза | 3.9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 01BO338 |
| Гарантія | 3 місяці |
| Дизайнер | Jesper Voxnaes |
| Довжина клинка, мм | 85 |
| Довжина загальна, мм | 202 |
| Кишенькова кліпса | Є |
| Мoдель. | F3.5, F3.5 |
| Марка сталі/Матеріал клинка | D2 |
| Матеріал накладки/ручки | Мікарта |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Ножны | Немає |
| Обробка клинка/Покриття | Satin |
| Загальна довжина | 202 мм |
| Відкривання ножа | Підпальцевий отвір |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Твердість леза | 59-61 |
| Тип замка | Frame Lock, Frame Lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 3,9 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
- Ціна: 3 910 ₴









