Популярна лінійка EDC-ножів Boker Plus Kwaiken розширила свій асортимент, додавши нове відгалуження Boker Kwaiken Air. Новинки мають практично ті ж габарити, за винятком тоншого клинка та ручки, а також нових матеріалів накладок.
Незалежно від варіанту виготовлення, клинок виготовляється зі сталі марки VG-10 з твердістю 57-58 одиниць за шкалою Роквелла.
Клинок витягується за допомогою фліпера та фіксується замком Liner Lock. Колодка формують сталеві лайнери та декоративні накладки з деревини, титану або G-10.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boker |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 90 мм |
| Товщина леза | 2.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 01BO169 |
| Гарантія | 3 місяці |
| Дизайнер | Lucas Burnley |
| Довжина клинка, мм | 90 |
| Довжина загальна, мм | 213 |
| Додаткова інформація | Клипса, Клипса |
| Кишенькова кліпса | Є |
| Мoдель. | Kwaiken Air, Kwaiken Air |
| Марка сталі/Матеріал клинка | VG-10 |
| Матеріал накладки/ручки | Титан |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Обробка клинка/Покриття | Satin |
| Загальна довжина | 213 мм |
| Відкривання ножа | Фліпер |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Твердість леза | 57-58 |
| Тип замка | Liner lock, Liner lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 2,4 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 540 ₴







