Повнорозмірний складаний ніж CJRB Gobi стане чудовим доповненням до EDC-набору.
Клинок профілю Upswept point має гарні різальні якості та об'єднує ідеї класичного/"западу/" й екзотичного/" джерела/". Найчастіше така форма клинків трапляється на фіксованих ножах. Залежно від модифікації, клинок виготовляється з сталі D2 або фірмової порошкової сталі AR-RPM9.
Клинок легко витягується завдяки фліперу, а керамічні кулькопідшипники забезпечують плавний вихід.
Накладки на ручку виготовлені з полірованого склотекстоліту G-10. Матеріал приємний на дотик і запобігає зісковзуванню ножа в руці. Модель обладнана двостороннім кліпсом для глибокого носіння й отвором для кріплення темляка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CJRB |
| Колір | Зелений |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Товщина леза | 3.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | J1906-BGN |
| Гарантія | 3 місяці |
| Довжина клинка, мм | 85 |
| Довжина загальна, мм | 209,5 |
| Кишенькова кліпса | Двостороння |
| Мoдель. | Gobi, Gobi |
| Марка сталі/Матеріал клинка | AR-RPM9 |
| Матеріал накладки/ручки | G-10 |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Ножны | Немає |
| Обробка клинка/Покриття | Black PVD Coating |
| Загальна довжина | 209.5 мм |
| Відкривання ножа | Фліпер |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Твердість леза | 59-60 |
| Тип замка | Liner lock, Liner lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 3,3 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Колір чохла/ніжний | green |
| Чохол/ножини | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 120 ₴






