Клинок Grand Way DKY 027 має довжину 110 мм і товщину 2.3 мм по обуха. Він виготовлений з дамаської сталі, заявлена твердість якої становить 57-58 за Роквеллом. Це дуже гідні показники. Перед нами справжній, серйозний мисливський ніж. Дамасковий клинок міцний, твердий, його можна заточити до дійсно великої гостроти.
Монтаж ножа — всадний. Колодка виготовлена з капа, що в поєднанні з дамаським клинком надає ножу дійсно багатий, класичний вигляд.
Колодка овальна в поперечному перерізі, чудово заповнює долоню. На больстері є досить великий упор, що запобігає зісковзуванню пальців на лезо. На обуху ножа зроблена вибірка, у яку буде зручно впиратися великим пальцем. Загалом ергономіку ножа можна оцінити досить високо. Користуватися ним зручно й безпечно.
Grand Way DKY 027 — гарний ніж із чудовим різальним клинком. Дамаск і кап — завжди вважалися елітними, престижними матеріалами. Тому Grand Way DKY 027 буде чудовим цінним подарунком другу або родичу. Якщо ж ви купуєте його для себе, то теж не пошкодуєте.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 103 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 115 |
| Марка стали клинка | Дамаск |
| Матеріал руків'я | 420 Steel, Кап берези |
| Матеріал чохла/ніжний | Кожа |
| Загальна довжина | 225 мм |
| Покриття клинка | Satin Finish |
| Твердість леза | 57-58 |
| Тип | Дамаська сталь |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Да |
| Ширина | 30 мм |
- Ціна: 3 120 ₴






