
Кейс MEGAline збройовий 130x35x12 пластиковий чорний
3 500 ₴
- В наявності
- Код: 14250123
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Збройові кейси Megaline з міцного пластику виробляються для різних типів переломної зброї, штуцерів, оптики та пістолетів — залежно від складу моделі. Кейс щільно замикається на пластикові засувки або на клямки з кодовими замками. Є отвір для замикання на зовнішній замок. Металеві петлі втоплені всередину, що неабияк збільшує надійність замикання й термін експлуатації. Внутрішня частина кейса покрита спеціальним оливостійким поролоном. Таке покриття запобігає зміщенню зброї, патронів, оптики, аксесуарів у закритому кейсі та зберігає вміст кейса від потертостей і вм'ятин під час транспортування. Зручна ручка не натирає руку під час тривалого перенесення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Megaline |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 200/0090CUBE |
| У зібраному вигляді | Да |
| Внутрішні розміри, Д х Ш х В | 128 х 32 х 8 см |
| Внутрішні розміри, ДхШхВ | 120х19х3 см |
| Довжина зброї, см | 92 |
| Довжина чохла, см | 95 |
| Довжина, см | 130 |
| Кобури, чохли, кейси | Кейси |
| Мoдель. | Кейси Megaline, Кейси Megaline |
| Маса, кг | 4.5 кг |
| Матеріал | Пластик, пластик |
| Підкатегорія | Кейси |
| Розміри, ДхШхВ | 130 х 35 х 12 см |
| Зі встановленою оптикою | Немає |
| Тип | Кейс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 500 ₴


