Модель 0990 — це складаний EDC-ніж виробництва компанії Zero Tolerance.
Форма клинка являє собою щось середнє між Spearpoint і Droppoint, з однобічним заточуванням, широким профілем, отвором у широкій частині гомілки й насічками на початку обуха. У разі з моделлю 0990 така форма забезпечує не тільки чудові коливальні здібності, а й довгий різ. Клинок виготовлений із корозійностійкої порошкової сталі CPM 20CV з високим вмістом хрому та ванадію. Ця сталь здатна витримати важку роботу, має високу ударну в'язкість, як наслідок клинок із неї просто чудово зберігає різальні властивості. Відкривається клинок фліпером і фіксується замком Inset liner lock, що є фірмовим поліпшенням замка.
Колодка з накладками з карбону виготовлена у футуристичному стилі та має довгий бекспейсер, що складається з двох бічних лайнерів і пластикової вставки з написом/"Zero Tolerance/", а також гвинта для упору клинка. Бекспейсер займає простір практично на всю довжину обуха ручки та зафіксований гвинтами та, по суті, є обмежувачем клинка під час відкривання клинка. Це означає, що клинок має найменшу кількість місць зіткнення різальної крайки з деталями ножа в складеному вигляді.
Комфортність носіння в складеному вигляді гарантується наявністю двосторонньої кишенькової кліпси у формі tip-up.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zero Tolerance |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 83 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0990 |
| Дизайнер | Інше |
| Довжина клинка, мм | 83 |
| Довжина загальна, мм | 193 |
| Кишенькова кліпса | Двостороння |
| Мoдель. | 0990, 0990 |
| Марка сталі/Матеріал клинка | CPM 20CV |
| Матеріал накладки/ручки | Вуглецеве волокно |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Ножны | Немає |
| Обробка клинка/Покриття | Bead Blast |
| Загальна довжина | 193 мм |
| Відкривання ножа | Фліпер |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Країна виробник | США, США |
| Твердість леза | 60-62 |
| Тип замка | Liner lock, Liner lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 3 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
- Ціна: 14 480 ₴



