
Ніж Spyderco Rescue 3 Thin Blue Line серейтор
5 480 ₴
- В наявності
- Код: 871485
У новому Rescue 3 збережено все найкраще від старих моделей ножа для порятунку та додані деякі нововведення. Клинок зі спеціальним серейтерним заточуванням і тупим вістрям дає змогу легко й безпечно перерізати ремені безпеки, стропи та інші предмети, що перешкоджають збереженню того, хто страждає. Для того, щоб полегшити вагу ручки, вироблена з міцного армованого скловолокном нейлону FRN. Спеціальне текстурування на ручці дає змогу надійно утримувати ніж у руці та запобігає зісковзуванню.
Серії Thin Blue Line і Thin Red Line представлені компанією Spyderco спеціально до дня трагедії 11 вересня, двадцятиріччя якого випало на 2021 рік. Відмінністю від звичайних ножів серій: Rescue 3, Endura 4 або Endela, серед яких ця серія була запущена, є наявність бекспейсера та підкладки під лайнером синього або червоного кольору та гравіювання на клинку.
Thin Blue Line — присвячується доблесним поліцейським США, клинок ножів цієї серії має гравіювання/"To Serve and Protect/".
Thin Red Line — присвячується сміливим пожежникам і рятувальникам США, клинки серії мають гравіювання/"Save and Serve/".
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spyderco |
| Країна виробник | Японія |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 51 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | C14FSBKBL3 |
| Мoдель. | Rescue 3 |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Твердість леза | 58-60 |
| Тип замка | Back Lock |
| Тип різальної крайки | Серейтор |
| Паковання | Коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
- Ціна: 5 480 ₴

