
Ніж Spyderco Tenacious blue напівсеррейтор
5 480 ₴
- В наявності
- Код: 871481
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Tenacious у перекладі з англійської — міцний, міцний, сильний, упертий.
Це перший ніж, що має ім'я Spyderco, який був виготовлений у Китаї. Непросте рішення про ввімкнення в модельний ряд Spyderco «китайця», приймаються керівництвом компанії після тривалого та всебічного обдумування та вивчення ймовірної реакції споживачів. У результаті вийшов чудовий ніж з усіма рисами найкращих представників родини Spyderco, але за більш ніж розумною ціною.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spyderco |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 86 мм |
| Товщина леза | 3.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | C122PSBL |
| Мoдель. | Tenacious |
| Загальна довжина | 197 мм |
| Твердість леза | 58-61 |
| Тип замка | Liner lock |
| Тип різальної крайки | Напівсеррейтор |
| Паковання | Коробка |
| Колір чохла/ніжний | blue |
| Чохол/ножини | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 480 ₴

