Boker Manufaktur Solingen — ножі найвищого класу! З 1869 року й досі виробляються на фабриці Boker у місті Золінген, Німеччина.
Ніж Boker Daily Knives AK1 розроблений у кооперації з молодим ножовим дизайнером Алексом Кремером (Alex Kremer) і майстерні кастомних ножів Daily Customs. Алекс Кремер народився 1993 року в Фульді (Німеччина, земля Гесен). Свій перший ніж він зробив віком 18 років. Численні подорожі просторами Скандинавії досі є джерелом його натхнення.
Виріб задумувався як універсальний, невеликий ніж для щоденного носіння, який може бути адаптований під конкретні потреби власника. Boker Daily Knives AK1 має короткий клинок типу «зворотний танто» - є також версія профілю Drop Point — з неіржавкої сталі RWL 34, загартованої до 61-62 HRC.
Ергономічні та зручні накладки на колодці виготовлені з міцної мікарти. Їх легко можна зняти за допомогою torx-ключа та замінити на будь-які альтернативні накладки, широкий асортимент яких випускає Daily Customs. Оскільки ніж побудований за схемою «full tang», клинок і ручка виготовлені з однієї заготовки з мінімальними допусками. Навершя з отвором для темляка є окремою деталлю, яка міститься в спеціальному пазу — під час розбирання її можна перевернути та вставити зворотним боком без отвору.
Постачається в піхвах із якісної шкіри, зі вшитою фірмовою застібкою Ulticlip, завдяки якій надійно фіксується в кишені або на поясі.
Ніж збирається вручну на виробництві Boker у Золінгені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boker |
| Країна виробник | Німеччина |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 76 мм |
| Товщина леза | 2.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 122502 |
| Мoдель. | Daily Knives AK1 |
| Загальна довжина | 172 мм |
| Твердість леза | 61-62 HRC |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка |
| Чохол/ножини | Шкіряні піхви |
- Ціна: 8 060 ₴


