Нова лінійка складаних ножів LionSTEEL Myto створена за дизайном Мішеля Пенсато (Michele «Molletta» Pensato). На цей момент лінійка представлена 18-ю моделями, які вирізняються колірним оформленням, фінішним покриттям/обробкою клинка та матеріалом накладок на ручку. В іншому вони ідентичні. Клинок завдовжки 83 мм виготовлений із порошкової корозійностійкої сталі Bohler М390, легко відкривається, завдяки кулькопідшипнику, за допомогою знімного фліпера та надійно фіксується замком Frame lock. Для комфортнішого носіння передбачена двостороння кишенькова кліпса зі склобоєм і отвір для кріплення темляка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lionsteel |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 83 мм |
| Товщина леза | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MT01 CVB |
| Гарантія | 6 місяців |
| Дизайнер | Michele "Molletta" Pensato |
| Довжина клинка, мм | 84 |
| Довжина загальна, мм | 201 |
| Додаткова інформація | Склобій, Склобій |
| Кишенькова кліпса | Двостороння |
| Мoдель. | Myto, Myto |
| Марка сталі/Матеріал клинка | M390 |
| Матеріал накладки/ручки | Мікарта |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Ножны | Немає |
| Обробка клинка/Покриття | Satin |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Відкривання ножа | Фліпер |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Твердість леза | 59-60 |
| Тип замка | Frame Lock, Frame Lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 3.8 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Колір | Black |
| Колір чохла/ніжний | black |
| Чохол/ножини | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 530 ₴



