
Ніж Cold Steel Tuff Lite black серейтор
2 120 ₴
- В наявності
- Код: 12601515
Невеликі, але надзвичайно міцні ножі Cold Steel серії Tuff-Lite створені для постійного практичного використання в повсякденному житті.
Модельний ряд має варіації ножів, де як сталь для клинка використовується висококласна японська сталь AUS-8A, а в нових бюджетніших моделях використовується сталь 4034SS. Це дало змогу знизити вартість моделі, не знизивши водночас показника міцності.
Клинки мають увігнуті спуски крайки, що гарантує ефективність різання без особливих зусиль. Компактна ручка виготовлена з практичного армованого нейлону Grivory, наявність підпальцевої виїмки дає змогу контролювати ніж під час делікатних робіт і запобігає зісковзуванню руки. Також чудовим плюсом є колірна палітра накладок.
Фіксуються клинки, що стали вже традиційними для ножів Cold Steel замками замикання TRI-AD® Lock.
Розміри та вага ножів Tuff-Lite дають змогу вільно переносити їх у кишені штанів, на поясі або на шнурку на шиї.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cold Steel |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 63 мм |
| Товщина леза | 2.75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CS-20LTS |
| Гарантія | 3 місяці |
| Довжина клинка, мм | 63 |
| Довжина загальна, мм | 152,4 |
| Кишенькова кліпса | Двостороння |
| Мoдель. | Tuff-Lite, Tuff-Lite |
| Марка сталі/Матеріал клинка | AUS-8 (8A) |
| Матеріал накладки/ручки | Griv-Ex |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Ножны | Немає |
| Обробка клинка/Покриття | Satin |
| Загальна довжина | 152.4 мм |
| Відкривання ножа | Підпальцевий отвір |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Твердість леза | 57-59 |
| Тип замка | Tri-Ad lock, Tri-Ad lock |
| Тип різальної крайки | Серейтор, Серрейтор |
| Товщина клинка, мм | 2,75 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Колір | Black |
| Колір чохла/ніжний | black |
| Чохол/ножини | Немає |
- Ціна: 2 120 ₴



