Ніж R.A.Knives «Місливець», цілком відповідно до своєї назви, створений для мисливців і без зайвих деталей. Клинок зі сталі N690 або з 50Х14МФ, ручка зручна, з потовщенням до краю та меляровими обмежувачем і навершям. В одній зі версій ножа колодка виготовлена з поєднання кленового капа та полімеру. Візерунок же на ньому — не тонкий дріт, а стільники з металу, що йдуть усередину на всю глибину. В іншій версії колодка з суцільного бруска дуба та з отвором під темляк у навершенні.
Ножні шкіряні, з декоративною вставкою. Однак є версія без декоративної прикраси.
Характеристики
| Розмір леза | |
|---|---|
| Довжина леза | 120 мм |
| Товщина леза | 2.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RABUDH |
| Довжина клинка, мм | 120 |
| Довжина загальна, мм | 245 |
| Кишенькова кліпса | Немає |
| Мoдель. | Мисливець, Мисливець |
| Марка сталі/Матеріал клинка | 50Х14МФ |
| Матеріал накладки/ручки | Дуб |
| Ножі та холодна зброя | Ножі з фіксованим клинком |
| Ножны | Шкіряні піхви |
| Загальна довжина | 245 мм |
| Підкатегорія | Ножі з фіксованим клинком |
| Твердість леза | 55-57 |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 2,4 |
| Чохол/ножини | Шкіряні піхви |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 920 ₴









