Ніж Boker Plus Golem — харизматичний складаний ніж як для повсякденного, так і для більш екстремального використання.
Клинок ножа профілю Clip point виготовлений зі сталі D2, здатної тривалий час зберігати гостроту різальної крайки. Завдяки кулькопідшипникам він легко витягується однією рукою за допомогою фліпера та надійно фіксується в робочому положенні сталевою пластиною замка Liner lock.
Накладки на ручку виготовлені з чіпкого G-10 з текстурованим малюнком у формі стільників, що надає ножу привабливості та забезпечує надійність схоплення. Крім того, накладки доповнені контрастними латунними вставками навколо осьового гвинта.
Ніж має знімну кишенькову кліпсу tip-up і отвір для темляка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boker |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 89 мм |
| Товщина леза | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 01BO192 |
| Гарантія | 3 місяці |
| Дизайнер | Інше |
| Довжина клинка, мм | 89 |
| Довжина загальна, мм | 205 |
| Кишенькова кліпса | Є |
| Мoдель. | Golem, Golem |
| Марка сталі/Матеріал клинка | D2 |
| Матеріал накладки/ручки | G-10 |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Обробка клинка/Покриття | SW (Stonewash) |
| Загальна довжина | 205 мм |
| Відкривання ножа | Фліпер |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Тип замка | Liner lock, Liner lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 190 ₴




