Boker Plus IcePick Dagger — складаний ніж для повсякденного використання для джентльменів із характером, розроблений спільно з американським ножовим дизайнером Чаком Гедрайтісом.
Клинок профілю Spear-Point зроблений із високоякісної японської сталі марки VG-10, загартованої до твердості 57-58 HRC, і має прямі спуски майже від середини клинка. Витягується клинок за допомогою шайби на обуху та надійно фіксується в робочому положенні сталевою пластиною замка Linerlock.
Накладки на ручку, як і спейсер, виготовлені з текстурованого вуглецевого волокна, що забезпечує гарне зчеплення навіть із вологою долонею. Лайнер колодки, знімна кишенькова кліпса tip-up, шайба на обуху та гвинти виготовлені з неіржавкої сталі й анодовані в синій колір, що надає зовнішньому вигляду ножа сучасності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boker |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Синій |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 82 мм |
| Товщина леза | 3.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 01BO199 |
| Мoдель. | IcePick Dagger |
| Загальна довжина | 182 мм |
| Твердість леза | 57-58 |
| Тип замка | Liner lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка |
- Ціна: 5 040 ₴


